Сучасне медичне обладнання для Одеській обласній дитячій клінічній лікарні

Сучасне медичне обладнання для Одеській обласній дитячій клінічній лікарні

Благодійний Фонд «АТБ» передав Одеській обласній дитячій клінічній лікарні сучасне медичне обладнання на суму понад 190 тис. грн. Це – аспіратор ATMOS C161 Aspirator DDS (електровідсмоктувач), система обігріву медична Kanmed BabyWarner та ваги для новонароджених (мережеві) Redwag.

Кошти на медичне обладнання зібрали в рамках благодійної акції «Дерево Життя», яку Фонд спільно з компанією «АТБ-Маркет» заснував в 2017 році. Даний проект спрямований на цільову підтримку та допомогу дитячим лікувальним закладам України. На Одещині акція пройшла у серпні минулого року.

«Всі наші співробітники щиро вдячні тим небайдужим людям, які в цей важкий час знайшли можливості допомогти такому відділенню, як наше. Я завжди з великою повагою ставлюся до людей, які вміють організувати і втілити якийсь великий проект», - підкреслила Наталія Сиволап, завідувачка відділенням інтенсивної терапії новонароджених та недоношених дітей ООДКБ.

Співробітники фонду впевнені, що акції, спрямовані на допомогу закладам соціальної інфраструктури та простим українцям, будуть продовжуватися. Адже своєю метою компанія бачить не лише забезпечення населення якісними товарами за доступними цінами, а й створення прикладу соціального та відповідального ведення бізнесу.