ATB Training Centers

ATB Training Centers

На сьогодні корпорацією «АТБ» відкрито чотири освітніх центра

  • Дніпровський – відкритий в лютому 2003 року
  • Київський – відкритий в травні 2011 року
  • Львівський – відкритий в лютому 2017 року
  • Одеський – відкритий в червні 2017 року

Навчання і підвищення кваліфікації в них проходять районні керівники, керуючі магазинами, заступники керівників, адміністратори залу, товарознавці, старші охоронці, пекарі.

Центральний навчальний центр знаходиться в місті Дніпро. Він почав свою діяльність в лютому 2003 року і довгий час залишався єдиним для співробітників магазинів АТБ з усіх регіонів України.

З розширенням торговельної мережі АТБ і значним збільшенням кількості магазинів, в травні 2011 року відкрито освітній центр в Києві.

У 2015 році компанія впроваджує систему дистанційного навчання (СДО), яка дає можливість учням освоювати необхідний матеріал і здавати проміжні тести віддалено. Планові атестації і тести на підвищення кваліфікації діючі співробітники також проходять в онлайн режимі перебуваючи на робочому місці.

З 2015 року пріоритетним напрямком розвитку торгової мережі АТБ є Західний і Південний регіони України. Для якісної підготовки персоналу в цих регіонах відкриті нові навчальні центри АТБ.

Принципи роботи і відбору учнів

У групи на навчання в освітні центри АТБ зараховуються кандидати, як з внутрішнього, так і з зовнішнього резерву, які пройшли всі попередні етапи відбору. У навчальну програму включені лекції, семінари і тренінги з різних тем, в залежності від посади, на яку претендує кандидат. Всі інструктори освітніх центрів - колишні співробітники магазинів, тому заняття проводяться з великою кількістю прикладів з власного досвіду і досвіду колег. Теоретичні заняття на базі навчальних центрів чергуються з практичної стажуванням в магазинах АТБ під керівництвом досвідчених наставників. В період перебування в навчальному центрі кандидати здають контрольні роботи та підсумкові тестування, тим самим підтверджуючи засвоєння матеріалу.

Крім занять, які проводяться в рамках навчання на будь-які посади, викладачі освітніх центрів щорічно проводять тренінги для діючих керівників магазинами, заступників керівників, адміністраторів залу і старших охоронців з метою підвищення їх професійного рівня та управлінських навичок.

у 2017 році у освітніх центрах  "АТБ" пройшли навчання 7 тис. осіб рядового персоналу та 3 тис. - адміністративного