Компанія «АТБ-Маркет» розширює сервіс доставки онлайн-замовлень продуктових наборів на всю Україну

Із 7 квітня компанія «АТБ-Маркет» розширює на всю Україну доставку продуктових наборів «Новою поштою» через платформу Rozetka.

Пілотний проект доставки продуктових наборів у Дніпропетровській області компанія «АТБ-Маркет» разом із партнерами, «Новою Поштою» та інтернет-магазином Rozetka, запустила 20 березня. Продуктові набори були сформовані таким чином, щоб закрити всі потреби людей, які знаходяться в самоізоляції і домашньому карантині. За 2 тижні реалізації проекту було доставлено біля 300 наборів. Найбільша кількість наборів була доставлена по місту Дніпро, крім того, доставка здійснювалася ще у 1200 населених пунктів області.

На старті проекту компанія пропонувала для клієнтів три продуктових набори: середній, мінімальний і великий. Після першого тижня тестування компанія залишила без змін тільки середній, який був найбільш затребуваний, а два інших замінила за призначенням – на продуктовий і непродуктовий. 

Odoo CMS - велика картинка

Компанія «АТБ-Маркет» також удосконалила принципи кур’єрської доставки. На поточний момент не принципово, чи будуть продуктові набори забиратися кур’єрами «Нової Пошти» з одного, або більше магазинів в одному місті. Клієнт зможете змінювати або робити заявку на забирання продуктового набору з будь-якого магазину. Сама кур’єрська доставка буде проводитися день у день у населеному пункті, де є магазин «АТБ». Усі інші населені пункти – на наступний день після забирання продуктових наборів кур’єрами «Нової пошти».

Виходячи з масштабів та географії присутності, компанія «АТБ-Маркет» може гарантувати доставку продуктових наборів клієнтам протягом 2-х днів у 7700 населених пунктах, а при необхідності і відповідних запитах – розширити її до селищ із населенням у 3000 осіб.

Як працює сервіс доставки онлайн-замовлень:

  • Обрати та замовити продуктові набори можна на сайті ROZETKA

  • Замовлення формується у магазинах мережі «АТБ» 

  • «Нова пошта» здійснює кур’єрську доставку