Компанія "АТБ-маркет" стала переможцем в номінації - "Іміджевий капітал КСВ"

Компанія «АТБ-маркет» стала переможцем в номінації - «Іміджевий капітал КСВ», в рамках підведення підсумків IV Національного рейтингу якості управління корпоративною репутацією «Репутаційні активісти», який відбувся 29 березня, у м. Києві. Друге і третє місце в даній номінації посіли відповідно компанії ДТЕК і Microsoft. (https://focus.ua/repactiv/394529/)

Експерти рейтингу в першу чергу відзначили соціальний проект компанії по забезпеченню мінімальних цін на основні соціальні групи товарів.

Вагомим внеском в репутаційну скарбничку компанії стали також і видавничі проекти - кулінарні книги Ектора Хіменеса-Браво і книга з доповненою реальністю «Аліса в Країні чудес». Завдяки книзі відомого шеф-кухаря і масштабам бізнесу, вираженого в кількості торгових точок, торговельна мережа «АТБ» в минулому році стала двічі рекордсменом «Книги рекордів України»

На сьогодні торговельна мережа «АТБ» продовжує утримувати лідерські позиції серед українських ритейлерів.

Нагадаємо, що за підсумками минулого 2017 року корпорація «АТБ» лідирувала по динаміці розвитку і по сплаті податків. До бюджетів різних рівнів і спецфондів було перераховано 6,58 млрд. грн. Це найвищий результат в галузі.

Корпорація «АТБ» стабільно займає топові позиції в рейтингу національних компаній, що створюють найбільшу кількість робочих місць. У 2017 році на підприємствах групи компаній «АТБ» було створено понад 7 тис. нових робочих місць.