Компанія "АТБ-Маркет" від початку року подвоїла темпи розширення торгової мережі

Корпорація «АТБ» продовжує утримувати лідерські позиції в торговельній галузі України, демонструючи високі темпи розвитку своєї торгівельної мережі.

Станом на середину травня в Україні працює 951 торговельна точка ритейлора в 246 населених пунктах країни. Усього з початку 2018 року компанія вже відкрила 41 новий магазин, з яких більша частина працює в Західній Україні, Одеський області та у Києві. Темпи зростання торговельної мережі майже удвічі перевищують показники минулого року, коли компанія започаткувала 78 нових дискаунтерів.

Як вже повідомлялось, менеджмент Корпорації у поточному році ставить за мету відкрити ще понад 100 магазинів, а також здійснити редизайн 50 існуючих магазинів, й таким чином, подолати рубіж в тисячу торговельних об’єктів. Розширення торговельної мережі буде здійснюватися на підставі нової концепції магазинів – поєднання передових європейських технологій, концепцій та практик розвитку формату дискаунтера.

Довідка. Корпорація «АТБ» - об’єднання великих українських підприємств, які здійснюють свою діяльність у таких сферах бізнесу, як роздрібна торгівля, управління активами, виробництво та продаж продуктів харчування, надання послуг у сфері спорту та відпочинку. На підприємствах Корпорації «АТБ» працює понад 50 тис. співробітників.