Компанія «АТБ-Маркет» запускає сервіс доставки продуктових наборів

З 22 березня 2020 року, кожен житель міста Дніпро і області зможе скористатися новою послугою – доставки продуктових наборів від компанії «АТБ-Маркет». Для замовлення будуть доступні три варіанти продуктових наборів різної вартості: 400 грн, 500 грн та 700 грн. Набори складаються із продуктів першої необхідності, а ціна відповідає сумі вартостей, які входять у набір товарів. Компанія «АТБ» сформувала набори таким чином, щоби закрити всі потреби людей, які знаходяться на самоізоляції і домашньому карантині.

Реалізація даного проєкту стала можлива завдяки співпраці трьох великих компаній лідерів у своєму сегменті: «АТБ», «Розетка» і «Нова Пошта».

Перші доставки продуктових наборів з «АТБ» заплановані на 22 березня. Наступні замовлення будуть відправлені на наступний день за умови оформлення до 20:00 поточного дня.

Odoo CMS - велика картинка

Як працює сервіс:

Клієнт заходить на сайт «Розетки», де оформляє замовлення (обирає кількість і види наборів), вказує адресу доставки, оплачує замовлення на сайті, у тому числі вартість послуг доставки через компанію «Нова Пошта», і на наступний день отримує товар удома.

Проєкт є соціальним, а всі компанії учасники реалізовують його у нуль прибутку. Уся вартість послуги сформована виключно із калькуляції витрат на обслуговування сервісу.

Проєкт був організований у мінімальні терміни і поки є тестовим тільки для жителів міста Дніпро і Дніпропетровської області.

При наявності достатнього попиту на таку послугу і вдосконалення процесів, пізніше до сервісу доставки будуть додані додаткові набори, види оплат та інше.

В умовах поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 і оголошення загальнонаціонального карантину Корпорація «АТБ» здійснює свою діяльність у посиленому режимі у всіх регіонах України.

Масштаби компанії, багаторічний досвід роботи, висока кваліфікація і відповідальність усіх працівників підприємств групи «АТБ» дають підстави запевнити споживачів і партнерів у стабільній, злагодженій та ефективній роботі, спрямованій на забезпеченні населення України якісними продуктами харчування і товарами першої необхідності за мінімальними цінами.