Корпорація «АТБ» збільшила товарообіг на третину: підсумки 2017 року

Група компаній, які входять до Корпорації «АТБ», незважаючи на складну економічну кон’юнктуру, продовжують демонструвати високу динаміку розвитку та зберігають лідерські позиції з товарообігу у торговельній галузі.

За підсумками 2017 року товарообіг торговельної мережі «АТБ» склав 80,2 млрд. грн. (з ПДВ), що на 37% більше за показників 2016 року. Це є результатом як загального зростання кількості торговельних підприємств, так й експериментального оновлення формату магазину «АТБ» - впровадження сучасних рішень в сфері роздрібної торгівлі, будівництва та енергозбереження.

В 2017 році торговельна мережа «АТБ» поповнилася 78 новими дискаунтерами, з яких 46 було відкрито у західних областях України. Таким чином, Корпорація «АТБ» продовжує впевнено виходити на докризовий рівень.

Довідка. Корпорація «АТБ» - об’єднання великих українських підприємств, які здійснюють свою діяльність у таких сферах бізнесу, як роздрібна торгівля, управління активами, виробництво та продаж продуктів харчування, надання послуг у сфері спорту та відпочинку. На підприємствах Корпорації «АТБ» працює понад 50 тис. співробітників.