Магазини торгової мережі «АТБ-маркет» сертифіковані за міжнародною системою HACCP

Австрійською кампанією «Quality Austria» проведено аудит та сертифіковацію на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 22000: 2005 перші два магазини торгової мережі «АТБ-маркет». В основі стандарту ISO 22000: 2005 лежать принципи НАССР.

Слово HACCP - абревіатура від англійського «Аналіз ризиків і критичні точки контролю» – Hazard Analysis and Critical Control Points. НАССР – це концепція, що передбачає систематичну ідентифікацію, оцінку і управління факторами, що суттєво впливають на безпеку продукції. НАССР – це сукупність організаційної структури, документів, виробничих процесів і ресурсів.

Безпека і якість є найважливішими критеріями вибору продуктів у торговельній мережі «АТБ-маркет». Щомісяця лабораторним випробуванням піддається більше 300 зразків продукції різних товарних груп, які ми беремо прямо з полиць наших магазинів. Робота по сертифікації системи управління безпечністю харчових продуктів всіх магазинів торгової мережі, безумовно, буде продовжена. Ми розуміємо, що товар на полиці зараз - це продукт в холодильнику або на столі нашого покупця буквально через годину. Тому ми дуже принципові в питаннях контролю безпеки і якості
Рита Печериця

На сьогодні торговельна мережа «АТБ» продовжує утримувати лідерські позиції серед українських рітейлерів.

З початку 2017 року корпорація «АТБ» відкрила 47 нових дискаунтерів , 23 з яких в Західному регіоні. За перше півріччя було створено більше 1000 нових робочих місць.

Нагадаємо, що за підсумками минулого 2016 року корпорація «АТБ» також лідирувала по динаміці розвитку і по сплаті податків. До бюджетів різних рівнів і спецфондів торговельна мережа перерахувала 5,5 млрд. грн. Це найвищий результат в галузі.