Офіційна заява Корпорації «АТБ» щодо неприпустимості шахрайських дій навколо проекту адресної допомоги соціально незахищеним верствам населення

Корпорація «АТБ» заявляє про неприпустимість шахрайських дій з боку окремих представників органів місцевого самоврядування та депутатського корпусу різного рівня  навколо реалізації загальнонаціонального благодійного проекту по забезпеченню продуктами харчування першої необхідності соціально незахищених верств населення. 

З 3 квітня 2020 року Корпорація «АТБ» запустила спільний з Міністерством соціальної політики України благодійний проект адресної допомоги соціально незахищеним верствам населення у вигляді продуктових наборів і товарів повсякденного споживання. 

На сьогодні представникам соціальних відомств по всій країні вже передано 437 248 продуктових наборів на суму понад 72,5 млн грн. А до 23 квітня їх буде передано 571 572 на суму 100 млн грн.

Як з'ясувалося, у окремих випадках представники органів місцевого самоврядування та депутати різного рівня привласнюють ініціативу реалізації проекту у власний бік, свідомо вводячи в оману отримувачів допомоги та вирішуючи у такий спосіб свої майбутні політичні амбіції.  

Як приклади таких дій можемо навести наступне:

Корпорація «АТБ» вимагає надати офіційних пояснень з приводу наведених фактів від вказаних осіб та політичних організацій, а також залишає за собою право використовувати усі доступні та законні методи щодо захисту честі, гідності та ділової репутації.