м'ясна фабрика «ФАВОРИТ ПЛЮС»

М'ясна Фабрика «Фаворит плюс» - велике сучасне м'ясопереробне підприємство. ТОВ М'ясна Фабрика «Фаворит плюс» почала свою діяльнісь у липні 2011 року та у даний час очолює десятку лідерів м'ясоковбасної галузі України.

Асортимент фабрики налічує понад 140 найменувань продукції, кожне з яких має декілька артикулів, та виробляється під трьома торговими марками: ТМ «Добров», ТМ «М’ясна лавка», ТМ «Ковбасний ряд». Підприємство випускає широкий ряд ковбасних виробів: варені ковбаси, сосиски та сардельки, верну шинку, напівкопчені та варено-копчені ковбаси, паштети та м’ясні делікатеси.

Менеджмент підприємства орієнтований на забезпечення збалансованого виробничого портфелю, в якому мусять бути представлені всі види продуктів різних цінових категорій відповідно до запитів покупців. При цьому підприємство намагається максимально ефективно використовувати наявні можливості, сучасне обладнання високого виробничого та технологічного рівня.

Поряд з розширенням присутності на внутрішньому ринку України, МФ «Фаворит Плюс» прокладає курс до європейських споживачів. Продукція підприємства приведена у повну відповідність з міжнародними стандартами та вимогами щодо систем безпеки харчових продуктів HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point) та одержало сертифікат відповідності міжнародного органу з сертифікації TUV SUD, Німеччина.

Динаміка розвитку МФ "Фаворит Плюс" у основних показниках

Товарообіг, млрд. грн.
Товарообіг, млрд. грн.
2015
2016
2017
2018 — план
— приріст на рік
                           

Товарообіг, тис.т.
Товарообіг, тис.т.
2015
2016
2017
2018 — план
— приріст на рік
                           

Податки
податки, млн.грн
2015
2016
2017
2018 — план
— приріст на рік
                           

Виробництво МФ «Фаворит Плюс» оснащене сучасним обладнанням європейських виробників («Handtmann», «Poly Clip», «Seydelmann», «Karl Schnell» и т.п.), складеним спеціально під замовлення підприємства.

Якість всієї вхідної сировини та готової продукції, перевіряється виробничою лабораторією фабрики. На підприємстві запроваджені та сертифіковані міжнародні системи кнтролю якості та харчової безпеки продукції ISO 9001: 2008 и ISO 22000: 2005, а також діє HACCP.

180 ТОН на добу виробляється готової М'ЯСНОї ПРОДУКЦії

У січні 2016 року МФ «Фаворит Плюс» одержала сертифікат одного з міжнародних лідерів у області експертизи, випробувань та сертифікації - TUV SUD (Німеччина) щодо відповідності системи менеджменту підприємства вимогам Food Safety System Certification 22000. Сертифікати підтверджують відповідність продукції МФ «Фаворит Плюс» європейським вимогам систем харчової безпеки.

Торгові марки виробленої продукції м'ясної фабрики «Фаворит плюс»:

  • Добров,
  • М'ясная лавка,
  • Ковбасний ряд,
  • Своя лінія,
  • Розумний вибір,
  • АТБспецзамовлення,

Доля торгових марок у загальному асортименті виробляємої продукції МФФп:

Добров - 9%, М'ясна лавка - 23%, Ковбасний ряд - 36%, Своя лінія - 14%, Розумний вибір - 18%, АТБспецзамовлення - 0,5%

інформація о торгових марках:

ТМ «Добров»

ТМ «Добров» надає можливість споживачеві купувати і споживати ковбасні вироби високої якості відповідно до ДСТУ.

ТМ «М'ясна Лавка»

ТМ «М'ясна Лавка» надає можливість споживачеві купувати і споживати ковбасні вироби, які відповідають вимогам, що пред'являються до органолептичними показниками продукції (без сої, без ГМО, без яскраво виражених барвників і недорогих ароматів), за доступною ціною і в точній вазі, в сучасній упаковці.

ТМ «Ковбасний Ряд»

ТМ «Ковбасный ряд» надає можливість споживачу купувати та споживати ковбасні вироби за доступною ціною, у привабливої оболонці та у різних форматах (індивідуальна упаковка, гастрономія).