ПІДПРИЄМСТВА КОРПОРАЦІЇ

Корпорація «АТБ» — сучасне об’єднання великих українських підприємств, які здійснюють свою бізнес-діяльність у роздрібній торгівлі, управлінні активами, виробництві та продажу продуктів харчування, надання послуг у сфері спорту та відпочинку. З початку своєї діяльності – з 1993 року, корпорація «АТБ» цілеспрямовано розвивало свою торговельну мережу, магазини якої стали візитівкою країни та найбільшою продуктовою мережею України. Станом на на початок 2024 року мережа «АТБ» налічує понад 1 200 магазинів по всій теріторії країни. На сьогодні магазини «АТБ» працюють у 317 населених пунктах 24 областей України. Торговельна мережа «АТБ» — єдина в Україні, яка представлена в сільській місцевості.

За результатами 2023 року до бюджетів всіх рівнів групою компаній АТБ було сплачено 25,06 млрд. грн. податків та зборів. З цієї суми до держбюджету пішло 16,49 млрд. грн., до місцевих бюджетів —  6,02 млрд. грн., до цільових фондів направлено 2,55 млрд. грн.

Згідно даних з відкритих джерел, сума сплачених компанією протягом 2023 року податків на 4,62 млрд. грн. перевищила фінансові результати попереднього аналогічного періоду. Навіть у перший рік війни, коли економіка країни зазнала колосального удару,  на АТБ припало близько половини  бюджетних надходжень від усього вітчизняного ритейлу. Цей внесок став одним з факторів, які дозволили вітчизняній економіці не тільки втриматись, а й розпочати поступове відновлення. Адже саме внесок представників оптової то роздрібної торгівлі у ВВП нашої країни становить близько 14%.

На підприємствах Корпорації «АТБ» наразі працює 56 тис. співробітників, багато з яких пройшли професійну підготовку в навчальних центрах компанії й таким чином отримали перспективи кар’єрного росту. Корпорація стабільно посідає топові позиції в рейтингу національних компаній, які створюють найбільшу кількість робочих місць.