КАДРОВА ПОЛІТИКА

Корпорація «АТБ» – гарантує кар'єрне зростання своїм кращим співробітникам. Щоби дати можливість розвиватися і зростати професійно, в компанії розроблена періодична система оцінки. При позитивних результатах щорічної комплексної оцінки вам гарантована наступна сходинка в кар'єрі!

Принципи кадрової політики в Корпорації «АТБ» засновані на чітких критеріях

  • прозорість – ясна та зрозуміла кожному співробітнику система оцінки і схема кар'єрного зростання,
  • об'єктивність – враховуються результати оцінки і стаж роботи в компанії,
  • хронологічно – при рівних професійних якостях співробітник із великим стажем роботи має більше можливостей для подальшого професійного зростання.

В компанії «АТБ-Маркет» процес кар'єрного росту побудований наступним чином: керуючі магазинами спільно з менеджерами з персоналу і районними керівниками оцінюють результати роботи і приймають рішення про зарахування кращих співробітників до кадрового резерву. Співробітники, зараховані до кадрового резерву, зможуть зайняти більш високу посаду. Таким співробітникам компанія пропонує подальше безкоштовне навчання.

Для кожної з посад кар'єрної драбини розроблені навчальні програми. Співробітники проходять стажування безпосередньо на робочому місці під керівництвом наставників або проходять навчання в корпоративних освітніх центрах. За результатами навчання приймається рішення про призначення на нову посаду.

З огляду на динаміку розвитку торгової мережі «АТБ», для активних, цілеспрямованих і працездатних співробітників можливості кар'єрного росту не обмежені!