БФ «АТБ» передав обладнання для Київської обласної дитячої лікарні

Це аналізатор газів крові EasyBloodGas Analyzer та автоматичний гематологічний аналізатор для діагностики Vitro DxH 500

Благодійний Фонд «АТБ» передав Київській обласній дитячій лікарні нове медичне обладнання на суму понад 600 тис. грн. Це аналізатор газів крові EasyBloodGas Analyzer та автоматичний гематологічний аналізатор для діагностики Vitro DxH 500. 

Кошти на медичне обладнання зібрали в рамках благодійної акції «Дерево Життя», яку Фонд спільно з компанією «АТБ-Маркет» заснував у 2017 році. Даний проект спрямований на цільову підтримку та допомогу дитячим лікувальним закладам України.

«Апарати, які придбав для нас Всеукраїнський благодійний фонд  «АТБ»  – життєво необхідні для нормального функціонування нашої лікарні. Ми щиро вдячні людям і Благодійному фонду за таку підтримку. Ці апарати будуть нам дуже допомагати своєчасно діагностувати захворювання маленьких пацієнтів та надавати їм необхідну, якісну медичну допомогу».
Катерина Савінова, заступник головного лікаря КЗ КОР «Київська обласна дитяча лікарня»

Співробітники фонду впевнені, що акції, спрямовані на допомогу закладам соціальної інфраструктури та простим українцям, будуть продовжуватися. Адже своєю метою компанія бачить не лише забезпечення населення якісними товарами за доступними цінами, а й створення прикладу соціального та відповідального ведення бізнесу.