Сучасне медичне обладнання для Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні

Проект Благодійного фонду «АТБ» спрямований на цільову підтримку та допомогу дитячим лікувальним закладам України

Благодійний фонд «АТБ» передав Дніпропетровській обласній дитячій клінічній лікарні необхідне сучасне медичне обладнання: наркозну станцію вищого класу Leon XS для відділення анестезіології та ультразвуковий діагностичний сканер Samsung SonoAce R3 для відділення гематології.

Кошти на медичне обладнання зібрали в рамках благодійної акції «Дерево Життя», яку Фонд спільно з компанією «АТБ-Маркет» заснував у 2017 році. Даний проект спрямований на цільову підтримку та допомогу дитячим лікувальним закладам України.

Перший етап акції відбувся в маркетах Дніпра і Дніпропетровській області з 1-го листопада до 15-го грудня 2017 року. Завдяки активним і небайдужим дніпрянам у нашому регіоні було зібрано 1 млн 132 тис. грн.

Другий етап благодійної акції «Дерево Життя» пройшов у магазинах «АТБ» Харкова та Харківської області. Там на зібрані кошти, а це 420 тис. грн, БФ «АТБ» закупив 21 одиницю фізіотерапевтичного обладнання для Харківської обласної дитячої клінічної лікарні №1.

У перших числах вересня закінчився третій етап акції «Дерево Життя», який проходив у мережі «АТБ-Маркет» у Південних областях і обласних центрах України: Одеса, Миколаїв та Херсон. Загальна сума благодійних внесків склала 637 тис. грн. На даний момент проходять тендери на закупівлю необхідного медичного обладнання для обласних дитячих лікарень цього регіону.

З листопада акція «Дерево Життя» пройде у Львівській та Київській областях. Співробітники фонду впевнені, що таку благодійну ініціативу підтримають по всій Україні адже її головна мета – зібрати гроші на життєво необхідне обладнання для дитячих лікарень!