Сучасне медичне обладнання для обласних дитячих лікарень Миколаєва та Херсону

Сучасне медичне обладнання для обласних дитячих лікарень Миколаєва та Херсону

Благодійний Фонд «АТБ» передав обласним дитячим лікарням міст Миколаєва та Херсону необхідне сучасне медичне обладнання на суму понад 424 тис. грн. Це 4 одиниці насосів шприцевих інфузійних SEP-10S Plus (виробництва Литва) та 96 одиниць необхідних для лікування маленьких пацієнтів девайсів  - датчики, спеціальні адаптери, акумуляторні батареї,  дихальні контури тощо.

Кошти на медичне обладнання зібрали в рамках благодійної акції «Дерево Життя», яку Фонд спільно з компанією «АТБ-Маркет» заснував в 2017 році. Даний проект спрямований на цільову підтримку та допомогу дитячим лікувальним закладам України.

Перший етап акції відбувся в маркетах Дніпра і Дніпропетровській області. Тоді завдяки активним і небайдужим дніпрянам було зібрано 1 млн. 132 тис. грн. На ці гроші для обласної дитячої клінічної лікарні БФ «АТБ» закупив наркозну станцію вищого класу Leon XS та сканер ультразвуковий діагностичний Samsung SonoAce R3.

Другий етап благодійної акції «Дерево Життя» пройшов в магазинах «АТБ» міста Харкова та Харківської області. Там на зібрані кошти, а це 420 тис. грн, БФ «АТБ» закупив 21 одиницю фізіотерапевтичного обладнання для Харківської обласної дитячої клінічної лікарні №1.

У листопаді 2018 року акція «Дерево Життя» пройшла у Львівській та Київській областях.