Сучасне медичне обладнання для Одеської обласної дитячої клінічної лікарні

Благодійний Фонд «АТБ» передав обладнання на суму понад 190 тис. грн

Благодійний Фонд «АТБ» передав Одеській обласній дитячій клінічній лікарні сучасне медичне обладнання на суму понад 190 тис. грн. Це аспіратор ATMOS C161 Aspirator DDS (електровідсмоктувач), медична система обігріву Kanmed BabyWarner та ваги для новонароджених (мережеві) Redwag.

Кошти на медичне обладнання зібрали в рамках благодійної акції «Дерево Життя», яку Фонд спільно з компанією «АТБ-Маркет» заснував у 2017 році. Даний проект спрямований на цільову підтримку та допомогу дитячим лікувальним закладам України. На Одещині акція проходила у серпні минулого року.

«Усі наші співробітники щиро вдячні тим небайдужим людям, які у цей важкий час знайшли можливість допомогти такому відділенню, як наше. Я завжди з великою повагою ставлюся до людей, які вміють організувати і втілити якийсь великий проект».
Наталія Сиволап, завідувачка відділенням інтенсивної терапії новонароджених та недоношених дітей ООДКБ

Співробітники фонду впевнені, що акції, спрямовані на допомогу закладам соціальної інфраструктури та простим українцям, будуть продовжуватися. Адже своєю метою компанія бачить не лише забезпечення населення якісними товарами за доступними цінами, а й створення прикладу соціального та відповідального ведення бізнесу.