Національний мистецький проект «ARTПЕРЕМИР’Я» за підтримки Корпорації «АТБ»

З 29 жовтня по 1 листопада поблизу лінії розмежування проходитимуть театральні вистави

29 жовтня 2018 року у місті Краматорськ за ініціативою Командувача Об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва, за підтримки Корпорації «АТБ» та Національної спілки театральних діячів України стартував Національний мистецький проект «ARTПЕРЕМИР’Я». 

Основною метою проекту є сприяння  культурного відродження в регіоні, залучення провідних мистецьких колективів з усієї України для створення позитивної емоційної атмосфери для дитячої аудиторії, що мешкає поблизу лінії розмежування. Проект ставить на меті популяризацію сучасного театрального виконання та кіномистецтва серед населення Донецької та Луганської областей. 

«Першою ластівкою» проекту  у міському Будинку культури став показ дитячої вистави «Малюк та Карлсон» акторами Запорізького театру-лабораторії VIA.

Корпорація «АТБ» останні чотири роки здійснює спільні проекти з підрозділами військово-цивільного співробітництва, що виконують завдання в зоні бойових дій, об'єднаннями дружин і матерів бійців, учасників АТО, спілками ветеранів АТО. Тільки у 2017-2018 роках було направлено понад 12 млн грн на допомогу українській армії, сім'ям воїнів АТО, біженцям, дітям «сірої» зони.

Для реалізації цьогорічного національного мистецького проекту «ARTПЕРЕМИР’Я» Корпорація не лише надала необхідну фінансову допомогу, а й забезпечила солодкими подарунками усіх маленьких відвідувачів театральних вистав. 

Вистави Національного мистецького проекту «ARTПЕРЕМИР’Я» проходитимуть з 29 жовтня по 1 листопада 2018 року в 6-ти містах Донецької області поблизу лінії розмежування: Бахмут, Торецьк, Мар’їнка, Краматорськ, Курахово, а також в смт. Миронівське.

До заходів, що будуть відбуватися в рамках проекту, організатори планують залучити понад 2,5 тис. дітей війни.