Всеукраїнський благодійний проект «НЕ ЧУЖІ ДОЛІ»

У проекті беруть участь близько 30 сімей

Всеукраїнський благодійний проект «НЕ ЧУЖІ ДОЛІ» – один з ряду гуманітарних проектів, що останнім часом проводяться Корпорацією «АТБ».

Він спрямований на адресну гуманітарну допомогу сім'ям українських воїнів, які втратили годувальника в АТО або опинилися в скрутному становищі.

Спільно з ГО «ЕЛЕОС-Україна» та Українською Православною Церквою Київського Патріархату була створена актуальна база учасників проекту та система надання їм персональної адресної гуманітарної допомоги через мережу продовольчих магазинів «АТБ». На сьогодні у проекті беруть участь близько 30 сімей, але кількість учасників, безумовно, буде збільшуватися.

Механізм реалізації проекту – виділення щомісячної допомоги: продуктового набору з найнеобхіднішими і затребуваними в родині позиціями кожній родині учасника в закріпленому за нею територіальному магазині мережі «АТБ».

Довідка по корпораціїї

За даними на березень 2017 року, мобілізовано 765 співробітників корпорації «АТБ».

За весь час проведення АТО 10 співробітників корпорації загинуло, 6 отримали поранення.

За останні 2,5 роки Корпорацією «АТБ» профінансовано 12 програм допомоги на суму більше 24 млн грн. Здійснюються спільні проекті з відділом цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Схід», об'єднаннями дружин та матерів бійців, учасників АТО, спілками ветеранів АТО.

Щомісяця на передову передається харчів на суму близько 200 тис. грн.