«ATB Dnipro Marathon» визнаний спортивною подією 2018 року

«ATB Dnipro Marathon» визнаний спортивною подією 2018 року

На початку лютого в Дніпрі пройшла ювілейна 10-а церемонія нагородження «Найкращі спортивні досягнення Дніпра - 2018». За першість у 14 номінаціях боролися ті, хто не перестає доводити, що Дніпро - спортивна столиця. «ATB Dnipro Marathon» був визнаний переможцем в номінації "Спортивна подія року".

Корпорація «АТБ» вже третій рік поспіль виступає в ролі генерального спонсора одного з наймасштабніших спортивних свят - Дніпровського марафону. Компанія не тільки виділяє кошти на фінансування цієї спортивної події, а й розділяє ті цінності і принципи, які організатори вкладають в цей захід - популяризація спорту, як альтернативі пасивного відпочинку.

Соціальна орієнтація - це базова складова в діяльності Корпорації «АТБ». Програми спрямовані на популяризацію здорового способу життя, зміцнення і формування здорової нації завжди займали важливе місце в соціальній діяльності кампанії.

Нагадаємо, що під час проведення «ATB Dnipro Marathon 2018» компанія «АТБ-Маркет» встановила національний рекорд України в номінації «Найбільша корпоративна команда, яка взяла участь в легкоатлетичному забігу», який був зафіксований представниками Книги рекордів України і внесений до Національного Реєстру Рекордів України.