"АТБ-Маркет" - найбільший роботодавець серед недержавних компаній України

"АТБ-Маркет" - найбільший роботодавець серед недержавних компаній України

Компанія «АТБ-Маркет» посіла 1 місце у рейтингу «Топ-200 роботодавців України» серед недержавних компаній України, складеному офіційним виданням Державної фіскальної служби України «Вісник. Рейтинги». Також, компанія зайняла третю сходинку у рейтингу «Топ-200» серед усіх підприємств та компаній України державної та недержавної форми власності.

Згідно з даними ДФС, в штаті компанії на кінець вересня 2018 року налічувалось майже 52 000 співробітників. З огляду на темпи зростання торговельної мережі «АТБ», можна очікувати подальшого збільшення числа працівників.

У 2017 р корпорацією «АТБ» було створено 7 тис. Нових робочих місць, що на 15% перевищує показник 2016 р.

Компанія «АТБ-Маркет» сьогодні - це галузевий лідер. На сьогоднішній день торгова мережа «АТБ» налічує 968 магазинів в 247 населених пунктах 22 областей України. Понад 3,5 мільйона українців щодня здійснюють покупки в «АТБ».

За даними Державної фіскальної служби України, компанія «АТБ-Маркет» входить в 20 найбільших платників податків країни. Це єдиний представник роздрібної торгівлі, який потрапив на таку високу позицію рейтингу.

У 2017 році група компаній «АТБ» перерахували до бюджетів різних рівнів і спеціальні фонди 6,58 млрд. грн., Що на 30,3% більше, ніж в 2016 році.

За перше півріччя 2018 року, податкові відрахування склали - 4,3 млрд. грн., що на 32% більше, ніж за аналогічний період минулого року.