«АТБ» покриває усю мапу України

Лідер української торгівлі з листопада присутній у всіх регіонах України

Група компаній «АТБ», що розвиває однойменну торговельну мережу в Україні, 15 листопада відкрила свій перший дискаунтер у Чернівецькій області. Магазин торговельної мережі «АТБ» в оновленій концепції зустрів покупців за адресою: м. Чернівці, вул. Руська, 219-Е, корп. 2. Це вже 21-й торговий об'єкт, який компанія відкрила у Західному регіоні з початку 2019 року.

На сьогоднішній день торговельна мережа «АТБ» налічує 1043 торгових об'єктів, розташованих у 265 населених пунктах 24 областей України.

«Пріоритетом розвитку групи компаній «АТБ» в поточному році залишається нарощування присутності компанії в Західному і Південному регіонах України, а також продовження роботи з оновлення торгових об'єктів»
Борис Марков, генеральний директор корпорації «АТБ»

Компанія «АТБ-Маркет» продовжує утримувати лідерські позиції серед українських ритейлерів.

За результатами 9 місяців 2019 року товарообіг торговельної мережі «АТБ» склав 86,3 млрд грн (з ПДВ), що дорівнює 17,2% загальнонаціонального товарообігу підприємств роздрібної торгівлі.

За 9 місяців 2019 року підприємствами групи «АТБ» сплачено податків і зборів, включаючи митні платежі та ЄСВ, на суму 9,18 млрд грн, що на 20,8% більше аналогічного періоду минулого року.