АТБ розширює географію доставки продуктів харчування в деокуповані та прифронтові регіони України

З початку нового року компанія «АТБ-маркет» розпочала масштабування проекту доставки продуктів харчування та товарів першої необхідності на деокуповані та прифронтові регіони України – території Херсонської та Донецької областей. Доставка необхідних товарів здійснюється через відділення доступних поштових операторів, для чого до проекту додатково було долучено ще одного поштового оператора – Нову пошту. Тепер для отримання необхідного товару клієнти компанії мають змогу обрати будь-яке відділення як Укрпошти, так і НП.

Станом на сьогоднішній день географія доставки продуктів харчування та  побутових товарів з магазинів торговельної мережі «АТБ» в поштові відділення деокупованих територій збільшилась – вона перевищує 150 населених пунктів Харківщини, Донеччини та Херсонщини. Перелік населених пунктів постійно оновлюється та розширюється: https://www.atbmarket.com/dhelp.

Наприкінці минулого року компанія «АТБ-маркет» розпочала масштабний проект з доставки продуктів харчування та товарів першої необхідності для підтримки місцевого населення звільнених та прифронтових регіонів країни, та допомоги людям у відновленні побуту і поверненні до звичного мирного рівня життя.

Стартовим регіоном реалізації проекту стала звільнена Харківщина, яка зазнала значних руйнувань під час бойових дій та протягом тривалого періоду нищівної окупації. Компанія в партнерстві з Укрпоштою організувала доставку найнеобхіднішого провіанту через відділення поштового оператора. Весь процес від замовлення продуктів в інтернет-магазині АТБ  до отримання у поштовому відділені займав у середньому від двох до п'яти робочих днів. 

Процес замовлення та отримання продуктового пакету майже тотожний звичайній покупці в інтернет-магазині «АТБ». Потрібно зробити лише чотири прості кроки:

1. Обираємо на сайті (у формі вибору) населений пункт, наприклад Ізюм, Чорнобаївка, Слов'янськ...

2. Наповнюємо свій кошик, обираємо службу доставки та оформлюємо замовлення.

3. В магазині АТБ оперативно збирають замовлення та передають в кур’єрську службу.

4. Отримуємо посилку у відділенні Укрпошти чи Нової пошти та сплачуємо доставку. 

Вага кожного замовлення може буди від 10 до 100 кг, в залежності від відділення на яке обрана доставка та служби доставки.  Відстежити відправлення в режимі реального часу можна так само, як зі звичайними посилками, адже після оформлення в особистому кабінеті буде вказаний номер ТТН.