«АТБ» скорочує споживання електроенергії по всім діючим магазинам власної торговельної мережі

На період відновлення й стабілізації роботи об’єктів інфраструктури та задля підтримання надійної роботи української енергосистеми, корпорація «АТБ» з 12 жовтня 2022 року суттєво скорочує споживання електроенергії по всіх діючих магазинах торговельної мережі «АТБ» у цілодобовому режимі. 

Насамперед  це стосується відмови від підсвічування вивісок, бордів, сіті-лайтів, стел тощо на фасаді магазинів та освітлювання прилеглої території. Також компанія відмовляється від підсвічування регалів, боксів, полиць у торговельному залі та освітлення приміщень, які не використовуються співробітниками магазину.

Таке рішення є усвідомленим відгуком компанії як соціально-відповідального та патріотичного бізнесу на нові виклики воєнного часу. Із початку повномасштабної військової агресії корпорація «АТБ» стоїть на вістрі гуманітарного фронту країни, максимально забезпечуючи населення продуктами харчування та товарами першої необхідності. Беззаперечно, спільна підтримка вітчизняного енергетичного фронту допоможе пережити критичні періоди, посилить нашу єдність та зведе нанівець ворожі наміри.

Зазначимо, що компанія ще з 2019 року впроваджує модернізацію магазинів торгової мережі «АТБ». Оновлені «АТБ» – своєрідний експериментальний майданчик, де впроваджено сучасні рішення у сфері роздрібної торгівлі, будівництва та енергозбереження. У магазинах «АТБ» нової концепції встановлено холодильне та морозильне обладнання останнього покоління, новітню систему освітлення, побудовану на базі LED технологій, впроваджено технології утеплення, опалення та рекуперації енергії, які скорочують до 70% витрат на опалення.