«АТБ» стрімко відновлює діяльність та продовжує свій розвиток

Незважаючи на всі складнощі ведення бізнесу у воєнний час, корпорація «АТБ» стрімко відновлює діяльність на звільнених від окупантів територіях України та продовжує свій розвиток у мирних регіонах країни. 

Основні зусилля компанії спрямовані на відновлення роботи тимчасово закритих магазинів, запуск нових складських та логістичних майданчиків, відкриттю нових торговельних об’єктів та створенню нових робочих місць для українців.

На сьогодні, компанією вже зроблено:

  • Відновлено роботу понад 100 магазинів у Київській, Чернігівській, Сумській та Харківській областях. Загалом на даний час близько 1000 магазинів компанії працюють по всій Україні.

  • Запущено 2 нових складських майданчика, які забезпечують складську та транспортну логістику для західного, північного та центрального регіонів країни. На сьогодні по всій Україні складські та логістичні потреби компанії забезпечують 8 розподільчих центрів.

  • Відкрито 2 нових магазини у Львівській області в містах Буськ та Золочів. 

  • Створено близько тисячі нових робочих місць та ще близько 4 тисяч поновлено. На сьогодні на підприємствах корпорації працюють понад 60 тисяч українців. 

У найближчих планах компанії:

  • Відновлення роботи понад 50 магазинів у Київській та Чернігівській областях, місті Київ тощо.

  • Запуск нового розподільчого центру у Київському регіоні, загальною площею 14 тис. кв. метрів.

  • Відкриття 7 нових торговельних об’єктів у західному регіоні країни, насамперед у Львові, Ужгороді та Чернівцях. 

  • Створення сотень нових та поновлення тисяч робочих місць.  

Нагадаємо, що з початку повномасштабної військової агресії на території України корпорація «АТБ» надала українцям гуманітарної допомоги на суму близько 200 мільйонів гривень.

В рамках реалізації корпорацією «АТБ» національного проекту збору гуманітарної допомоги для потреб підрозділів ЗСУ та ТРО у магазинах власної торговельної мережі було зібрано та передано понад 100 тон необхідних товарів та продуктів харчування.

З початку війни уся велика команда корпорації «АТБ» працює у посиленому режимі 24/7. Робить усе можливе, щоби максимально забезпечити населення країни продуктами харчування та товарами першої необхідності. 

Тримаємо стрій! 
Все буде Україна!