«АТБ» відновлює діяльність магазинів у місті Київ, Харків та в Київській області

Компанія «АТБ-маркет» відновлює діяльність магазинів торговельної мережі «АТБ» у місті Київ, Харків та в Київській області. 

Так, у місті Київ додатково відкрито 11 магазинів, ще 10 – у Київській області: у містах Бориспіль, Яготин, с. Софіївська Борщагівка. Загальна кількість діючих магазинів мережі «АТБ» у місті Київ на сьогодні складає 45 торговельних обєктів.

У місті Харків додатково відкрили 8 магазинів торговельної мережі «АТБ». Загальна кількість діючих магазинів у місті на сьогодні складає 45 торговельний об’єктів.

В умовах військової агресії діючі магазини торговельної мережі «АТБ» працюють в посиленому режимі. Графік їх роботи корегується у відповідності до регіону та місця розташування, а також з урахуванням загострення бойових дій. 

Деякі магазини у містах, які знаходяться у зонах безпосередніх бойових дій тимчасово закриваються. Такі заходи компанія запроваджує, щоб унеможливити небезпеку для співробітників та відвідувачів магазинів.  При стабілізації ситуації, вони відновлюють свою діяльність.

Інформацію, щодо діючих магазинів можна знайти тут: https://www.atbmarket.com/uk/news/novosti-seti/perelik-pracyuyuchih-magaziniv-merezhi-atb.

Інформація про роботу магазинів оновлюється щоденно.

Компанія проводиться погодинний моніторинг ситуації по всім регіонам присутності. Впроваджуються всі необхідні заходи, щодо забезпечення магазинів торговельної мережі «АТБ» продуктами харчування та товарами першої необхідності у максимальному обсязі.