«АТБ» відновлює роботу магазинів в місті Ірпінь та Буча

Компанія «АТБ-маркет» однією з перших торговельних мереж відновлює роботу магазинів у найбільш постраждалих від звірств окупантів приміських київських населених пунктах Буча та Ірпінь. У п’ятницю, 29 квітня, для мешканців відкриють двері два магазини мережі в Ірпені по вул. Соборній, 25 і по вул. Центральній, 15а, а також магазин у Бучі на вул. Енергетиків, 6.

Приміщення відновлених магазинів, під час активних бойових дій у цих населених пунктах, було частково пошкоджено. Компанія «АТБ-маркет» доклала максимальних зусиль, щоб у найкоротші терміни усунути всі пошкодження та підготувати магазини до роботи, а головне – надати можливість людям повернутися до мирного життя на безпечних територіях.

На сьогодні, компанія «АТБ-маркет» вже відновила діяльність близько 50 своїх магазинів на звільнених від російських окупантів українських територіях. Раніше повернулися до роботи десятки магазинів «АТБ» у Сумах та області, на Чернігівщині та Київщині. На початок травня, компанія планує відновити роботу ще трьох магазинів мережі у Києві на Лісовому проспекті 28, проспекті Лобановського, 119 та на вул. Ушинського. Також на початок травня відновить роботу магазин мережі «АТБ» у селі Щасливе, яке знаходиться на півдорозі від Києва до Борисполя.

Нагадаємо, що з початку повномасштабної військової агресії на території України корпорація «АТБ» надала українцям гуманітарної допомоги на суму понад 200 мільйонів гривень. Ще понад 100 тон життєво важливих вантажів за останній місяць було зібрано та передано українським захисникам в рамках загальнонаціональної програми збору продуктів та гуманітарної допомоги, яка реалізується в кожному діючому магазині «АТБ». 

З початку війни, вся велика команда корпорації «АТБ» працює у посиленому режимі 24/7. Робить усе можливе, щоби максимально забезпечити населення країни продуктами харчування та товарами першої необхідності. 

Тримаємо стрій! 
Все буде Україна!