«АТБ» запрошує на концерт Енріке Іглесіаса

Концерт відбудеться 30 вересня на НСК «Олімпійський»

30 вересня 2018 року на НСК «Олімпійський» відбудеться концерт Енріке Іглесіаса. Включення української столиці у світове турне артиста здійснено з ініціативи торгової мережі «АТБ», яка таким чином має намір привітати всіх своїх клієнтів і покупців з двадцятип'ятиріччям компанії. Концерт Іглесіаса на «Олімпійському» стане головною культурною подією року в Україні.

«По-перше, цієї осені компанії «АТБ» виповнюється 25 років, і ми хочемо весело відзначити день народження разом з нашими покупцями. По-друге, «АТБ», як один із найбільших бізнесів в Україні, не тільки робить доступними для співвітчизників продукти харчування, а й є драйвером українських культурних проектів».
Костянтин мельников, директор з маркетингу ТОВ «АТБ-Маркет»

У 2017 році АТБ стала найбільшим видавцем, опублікувавши на українській мові книгу з рекордним для країни тиражем у 400 тисяч примірників. Цю подію зафіксували у Книзі рекордів України. А на початку 2018 року компанія опублікувала дитячу книгу Люїса Керола з доповненою реальністю.

«Організація концерту зірки світової величини на найбільшому майданчику країни є продовженням цієї логіки. У рамках даного проекту ми хочемо відкрити двері в нашу країну для представників світової музичної культури».
КОСТЯНТИН МЕЛЬНИКОВ, ДИРЕКТОР З МАРКЕТИНГУ ТОВ «АТБ-МАРКЕТ»

Шоу Енріке Іглесіаса має усі шанси стати найбільшою музичною подією в Україні. Однак організатори сподіваються вписати його і в історію світового прокатного бізнесу.

«Наскільки нам відомо, такий підхід до організації подій ще ніхто в світі не застосовував. Коли ініціатором концерту виступає ритейлер, це відкриває принципово нові можливості і для зниження вартості квитків, і для їх продажу, і для інформування покупців. Віримо, що такий підхід стане проривним, і концертів в Україні стане більше».
КОСТЯНТИН МЕЛЬНИКОВ, ДИРЕКТОР З МАРКЕТИНГУ ТОВ «АТБ-МАРКЕТ»

Унікальність проекту – в системі реалізації квитків, аналогів якої у світі немає. Учасники програми лояльності можуть замовити на касі сертифікат за фіксованою ціною. З урахуванням 50% знижки його вартість складе 799 гривень. Після цього, на сайті concert.ua можна обміняти сертифікат на квиток, бронюючи на свій розсуд сектор і місце.