"АТБ" запрошує на концерт Енріке Іглесіаса

"АТБ" запрошує на концерт Енріке Іглесіаса

30 вересня 2018 року на НСК «Олімпійський» відбудеться концерт Енріке Іглесіаса. Включення української столиці в світове турне артиста здійснено з ініціативи торгової мережі «АТБ», яка таким чином має намір привітати всіх своїх клієнтів і покупців з двадцятип'ятиріччям компанії. Концерт Іглесіаса на «Олімпійському» стане головною культурною подією року в Україні.

«По-перше, цієї осені компанії АТБ виповнюється 25 років, і ми хочемо відзначити день народження весело разом з нашими покупцями. По-друге, АТБ, як один з найбільших бізнесів в Україні, не тільки робить доступними для співвітчизників продукти харчування, а й є драйвером українських культурних проектів», - заявив Костянтин Мельников, директор з маркетингу ТОВ «АТБ-Маркет». 

У 2017 році АТБ стала найбільшим видавцем, опублікувавши на українській мові книгу рекордним для країни тиражем в 400 тисяч примірників. Ця подія була зафіксовано в Книзі рекордів України. А на початку 2018 р., компанія опублікувала дитячу книгу Люїса Керола з доповненою реальністю.

«Організація концерту зірки світової величини на найбільшому майданчику країни є продовженням цієї логіки. Ми в рамках даного проекту хочемо відкрити двері в нашу країну для представників світової музичної культури», - підкреслив Костянтин Мельников.

Шоу Енріке Іглесіаса вже має всі шанси стати найбільшим музичним подією в Україні. Однак організатори сподіваються вписати його і в історію світового прокатного бізнесу.

«Наскільки нам відомо, такий підхід до організації подій ще не застосовував ніхто в світі. Коли ініціатором концерту виступає ритейлер, це відкриває принципово нові можливості і для зниження вартості квитків, і для їх продажу, і для інформування покупців. Віримо, що цей новий підхід стане проривним, і концертів зірок в Україні стане більше», - сказав Мельников.

Унікальність проекту в системі реалізації квитків, аналогів якої немає в світі. Учасники програми лояльності можуть замовити на касі сертифікат за фіксованою ціною. З урахуванням 50% знижки його вартість складе 799 грн. Після цього, на інтернет-майданчику Concert.ua, можна обміняти сертифікат на квиток, бронюючи на свій розсуд сектор і місце.