До кінця 2017-го «АТБ» планує відкрити до 30 магазинів у новому форматі

У місті Дніпро вже відкрито 3 магазини торгової мережі «АТБ-Маркет» у новому дизайні

Торгова мережа «АТБ-Маркет» до кінця 2017 року планує відкрити близько 30 магазинів «АТБ» у новому форматі. Нові «АТБ» будуть відкриватися по всій Україні, але в першу чергу вони з'являться у Харкові, Запоріжжі та Дніпрі.

У місті Дніпро вже відкрито 3 магазини торгової мережі «АТБ-Маркет» у новому дизайні із сучасним підходом використання устаткування. До кінця року тут планується відкрити ще 16 магазинів.

Нові супермаркети «АТБ» – експериментальний майданчик, де впроваджені сучасні рішення у сфері роздрібної торгівлі, будівництва та енергозбереження. У них встановлено холодильне та морозильне обладнання останнього покоління, а також новітня система освітлення, побудована на базі LED-технологій. Вона не тільки дозволяє економити електроенергію, а й робить приємнішою атмосферу магазину. Застосовані в будівництві технології утеплення, опалення і рекуперації енергії скорочують до 70% витрат на опалення.

«Впровадження передових технологій та практик, що існують на даний момент в галузі роздрібної торгівлі, – один із основоположних принципів розвитку торгової мережі «АТБ-Маркет». Відкриття подібних торгових точок не є початком розвитку абсолютно нового формату магазинів, а лише оновленням чинної концепції дискаунтерів. Ті інвестиції, які Корпорація «АТБ» сьогодні вкладає у створення магазинів нового формату, економічно виправдані».
Борис Марков, генеральний директор корпорації «АТБ»

На сьогодні торговельна мережа «АТБ» продовжує утримувати лідерські позиції серед українських ритейлерів.

З початку 2017 року Корпорація «АТБ» відкрила 39 нових дискаунтерів, 22 з яких – у Західному регіоні. Тільки в березні і квітні свою роботу тут почали 10 магазинів. На карті «АТБ» з'явилися такі міста, як Сокаль, Яворів, Борислав, Новояворівськ, Калуш, Тернопіль, Кам'янець-Подільський, Немирів, Винники та село Крижанівка. Тільки за перші чотири місяці поточного року підприємством було створено понад 1000 нових робочих місць.

Нагадаємо, що за підсумками минулого 2016 року Корпорація «АТБ» також лідирувала по динаміці розвитку і сплаті податків. До бюджетів різних рівнів і спецфондів торговельна мережа перерахувала 5,5 млрд грн. Це найвищий результат у галузі.