Компанія «АТБ-Маркет» поширила сервіс Click & Collect на всі регіони країни

Компанія «АТБ-Маркет» з 24 квітня поширила сервіс попередніх онлайн-замовлень (Click & Collect) товарів та продуктів першої необхідності  на всі регіони України. Наразі сервіс доступний клієнтам 1103 магазинів торговельної мережі «АТБ», що присутні у 282 населених пунктах 118 районів 24 областей країни. 

Сервіс попередніх онлайн-замовлень був запущений компанією 6 квітня у тестовому режимі для магазинів торговельної мережі «АТБ» міста Дніпра та Дніпропетровської області. Під час реалізації сервіс показав позитивну динаміку у кількісних та якісних показниках, затребуваність та своєчасність впровадження такого інструменту для усіх клієнтів компанії.    

Odoo CMS - велика картинка

На сьогодні сервіс працює як онлайн-вітрина магазину, де представлений певний перелік товарів та продуктів харчування, з урахуванням найбільшого попиту. Кожен користувач Інтернету може обрати та замовити необхідні йому товари онлайн, на спеціалізованому сайті компанії, а у магазині тільки оплатити та забрати придбаний товар. 

Компанія «АТБ-Маркет» планує і надалі вдосконалювати сервіс Click & Collect та у найближчий час реалізувати для всіх клієнтів магазинів торговельної мережі «АТБ» можливість оплати замовлення безпосередньо при оформленні на сайті.

Нагадаємо, що із 7 квітня компанія «АТБ-Маркет» також масштабувала на всю Україну доставку продуктових наборів «Новою поштою» через платформу Rozetka. В цьому проекті компанія може гарантувати доставку продуктових наборів клієнтам протягом 2-х днів у 7700 населених пунктах, а при необхідності і відповідних запитах – розширити її до селищ із населенням 3000 осіб.