Компанія «АТБ-Маркет» стала дворазовим переможцем премії Best Retail Project 2018

Компанія «АТБ-Маркет» стала дворазовим переможцем премії Best Retail Project 2018

Компанія «АТБ-Маркет» стала переможцем відразу у двох номінаціях премії Best Retail Project 2018 - «WOW-Ads 2018» і «Колаборація року», в рамках щорічного Конгресу Retail Expo, який пройшов 7 листопада, в м. Київ.

Експертна рада премії високо оцінила роботу компанії, щодо реалізації проектів соціально-культурного спрямування. Це, в першу чергу, організація концерту зірки світової латиноамериканської музики Енріке Іглесіаса, на НСК Олімпійському, який зібрав близько 100 тис. глядачів та видання книг з доповненою реальністю «Аліса в країні чудес» та «Аліса в Задзеркаллі», загальний тираж яких склав понад 700 тис. примірників.

На сьогоднішній день торговельна мережа «АТБ» продовжує утримувати лідируючі позиції серед українських рітейлерів.

З початку 2018 року компанією відкрито 62 нових магазина, з яких 26 в Західному, 13 в Південному регіонах країни. За перше півріччя було створено понад 3 тис. нових робочих місць.

Товарообіг торговельної мережі «АТБ» за перше півріччя 2018 р склав 48,4 млрд. грн. (з ПДВ), що на 32,6% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними Державної фіскальної служби України, компанія «АТБ-Маркет» є лідером ТОП-10 найбільших платників податків оптової та роздрібної торгівлі за 6 місяців 2018 року. Компанією було сплачено до бюджету 3,2 млрд. грн., що на 1,2 млрд. грн. або на 57,9% більше аналогічного періоду минулого року.