Компанія «АТБ-Маркет» стала переможцем у номінації «Іміджевий капітал КСВ»

Експерти рейтингу відзначили соціальний проект компанії по забезпеченню мінімальних цін на основні соціальних груп товарів

Компанія «АТБ-Маркет» стала переможцем у номінації «Іміджевий капітал КСВ» в рамках підведення підсумків IV Національного рейтингу якості управління корпоративною репутацією «Репутаційні активісти», який відбувся 29 березня у Києві. Друге та третє місце в даній номінації посіли компанії «ДТЕК» і «Microsoft» (https://focus.ua/repactiv/394529/).

Експерти рейтингу в першу чергу відзначили соціальний проект компанії по забезпеченню мінімальних цін на основні соціальних груп товарів.

Вагомим внеском у репутаційну скарбничку компанії стали також і видавничі проекти: кулінарні книги Ектора Хіменеса-Браво і книга з доповненою реальністю «Аліса в Країні чудес». Завдяки книзі відомого шеф-кухаря і масштабам бізнесу, вираженого в кількості торгових точок, торговельна мережа «АТБ» в минулому році двічі стала рекордсменом «Книги рекордів України».

На сьогодні торговельна мережа «АТБ» продовжує утримувати лідерські позиції серед українських ритейлерів.

Нагадаємо, що за підсумками минулого 2017 року Корпорація «АТБ» лідирувала в динаміці розвитку і сплаті податків. До бюджетів різних рівнів і спецфондів було перераховано 6,58 млрд грн. Це найвищий результат у галузі.

Корпорація «АТБ» стабільно займає топові позиції в рейтингу національних компаній, що створюють найбільшу кількість робочих місць. У 2017 році на підприємствах групи компаній «АТБ» було створено понад 7 тис. нових робочих місць.