Корпорація «АТБ» запускає власну платіжну картку – АТБ-Pay

Корпорація «АТБ» спільно з Райффайзен Банк Аваль та Visa запустила кобренд-проект власної платіжної картки – АТБ-Pay. 

Карта АТБ-Pay дає всі переваги банківської картки Visa Gold та не містить комісій за здійснення будь-яких транзакцій: поповнення готівкою у терміналах магазинів торговельної мережі «АТБ», зняття готівки в банкоматах будь-якого банку України, регулярного переведення коштів з карт будь-яких банків. За допомогою картки АТБ-Pay також можна здійснювати покупки в Україні та за кордоном.

Але найголовніше – карта АТБ-Pay дає ексклюзивне право отримати суттєві додаткові знижки на більш ніж 500 акційних товарів у торговельній мережі «АТБ» та право участі у величезній кількості розіграшів призів і подарунків від постачальників і партнерів компанії.

«За даними міжнародної дослідницької компанії "Nielsen", покупцями магазинів "АТБ" є до 95% населення України, що здійснюють покупки продуктів харчування і супутніх товарів. Хтось робить покупки раз на рік, а хтось щодня. А це означає, що потенціал випуску наших карт в Україні становить близько 20 мільйонів штук. Наше завдання не просто емітувати мільйони карт, а зробити її основною банківською картою для клієнта, створювати нові зручні сервіси. Попереду – спільні мега колаборації АТБ-Pay з найбільшими торговими операторами різних сегментів торгівлі, з нашими ключовими постачальниками і партнерами. Запуск універсального мобільного додатку й багато інших цікавих бонусів».
Борис Марков, голова Ради директорів, генеральний директор Корпорації «АТБ» 

На сьогоднішній день вже видано понад 50 000 карт АТБ-Pay. У планах компанії – спільно направляти на додаткові вигоди для покупців-власників карт понад 2 млрд грн/рік.

Оформити карту можна з 6-го квітня у магазинах «АТБ» міста Запоріжжя та в будь-якому відділенні РБА України. Умови та механіку оформлення можна подивитися тут:

https://www.atbmarket.com/uk/news/novosti-seti/bankovskaya-karta-atb-ot-rayffayzen-bank-aval

https://www.aval.ua/privatnim-osobam/rahunok/cards-raif/kartka-atb-vid-raif?show=1

Компанія планує поступово масштабувати проект на всі регіони країни.

Odoo CMS - велика картинка

Довідка
Корпорація «АТБ» – об'єднання великих українських компаній, що здійснюють свою діяльність у таких сферах бізнесу, як управління активами, роздрібна торгівля, виробництво і продаж продуктів харчування. До складу корпорації входить роздрібна компанія «АТБ-Маркет», кондитерська фабрика «Квітень», м'ясна фабрика «Фаворит Плюс». Флагманом бізнесу корпорації є торговельна мережа «АТБ».

Станом на 5 квітня 2021 року торговельна мережа «АТБ» налічує 1214 магазинів у 24 областях 312 населених пунктів України. Підприємство показує найвищі темпи розвитку в Україні останні 10 років. Щодня покупки в «АТБ» роблять понад 4 млн українців.