Магазини торговельної мережі «АТБ-Маркет» сертифіковані міжнародною системою HACCP

НАССР – це сукупність організаційної структури, документів, виробничих процесів і ресурсів

Австрійською кампанією «Quality Austria» проведено аудит та сертифіковацію на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 22000: 2005 перші два магазини торгової мережі «АТБ-Маркет». В основі стандарту ISO 22000: 2005 лежать принципи НАССР.

HACCP (абревіатура від англійського «Аналіз ризиків і критичні точки контролю» – Hazard Analysis and Critical Control Points) – це концепція, що передбачає систематичну ідентифікацію, оцінку і управління факторами, що суттєво впливають на безпеку продукції. НАССР – це сукупність організаційної структури, документів, виробничих процесів і ресурсів.

«Безпека і якість є найважливішими критеріями вибору продуктів у торговельній мережі «АТБ-Маркет». Щомісяця лабораторним випробуванням піддається більше 300 зразків продукції різних товарних груп, які ми беремо прямо з полиць наших магазинів. Робота по сертифікації системи управління безпечністю харчових продуктів усіх магазинів торгової мережі, безумовно, буде продовжена. Ми розуміємо, що товар на полиці зараз – це продукт у холодильнику або на столі нашого покупця буквально через годину. Тому ми дуже принципові в питаннях контролю безпеки і якості».
Рита Печериця, керівниця відділу контролю якості «АТБ-Маркет»

На сьогодні торговельна мережа «АТБ» продовжує утримувати лідерські позиції серед українських ритейлерів.

З початку 2017 року Корпорація «АТБ» відкрила 47 нових дискаунтерів, 23 з яких – у Західному регіоні. За перше півріччя було створено більше 1000 нових робочих місць.

Нагадаємо, що за підсумками минулого 2016 року Корпорація «АТБ» також лідирувала по динаміці розвитку і сплаті податків. До бюджетів різних рівнів і спецфондів торговельна мережа перерахувала 5,5 млрд грн. Це найвищий результат у галузі.