Новий національний рекорд команди «АТБ»

Участь у подоланні окремої дистанції взяли 668 представників команди

Компанія «АТБ-Маркет» встановила національний рекорд України в номінації «Найбільша корпоративна команда, яка взяла участь у легкоатлетичному забігу». Рекорд зафіксували представники Книги рекордів України та внесли до Національного Реєстру Рекордів України під час проведення «ATB Dnipro Marathon» 16 вересня 2018 року.

Корпорація «АТБ» вже третій рік поспіль виступає в ролі генерального спонсора одного з наймасштабніших спортивних свят – Дніпровського марафону. Цього року він мав назву «ATB Dnipro Marathon».

Компанія не тільки виділяє кошти на фінансування  цієї спортивної події (призовий фонд заходу склав близько 300 тис. грн), а й поділяє ті цінності та принципи, які організатори вкладають у цей захід – популяризацію спорту, як альтернативу пасивному відпочинку.

Соціальна орієнтація – це базова складова в діяльності Корпорації «АТБ».  Програми, спрямовані на популяризацію здорового способу життя, зміцнення і формування здорової нації, завжди займали важливе місце в соціальній діяльності кампанії. 

Цьогоріч кампанія суттєво розширила коло учасників корпоративної команди, долучивши до неї велику кількість співробітників з різних регіонів України. Загалом участь у подоланні окремої дистанції «Миля «АТБ біжить» взяли 668 представників команди «АТБ».