Підсумки воєнного тижня від Корпорації «АТБ»

Тиждень тому розпочалася російська військова агресія. Ракетними та артилерійськими ударами були обстріляні наші підрозділи на сході, а також центри військового управління та аеродроми в інших регіонах. Сьогодні тривають повномасштабні воєнні дії на півночі, сході та півдні нашої країни.

За цей тиждень магазини торговельної мережі «АТБ» та підприємства групи «АТБ» працюють у максимально посиленому режимі. Докладаються максимальні зусилля щодо забезпечення населення продуктами харчування та товарами першої необхідності у максимальному обсязі.

Вже зроблено:

- Транспортна та складська логістика компанії працює у посиленому режимі. Враховуючи складну ситуацію з доставкою продуктів харчування у міста, які знаходяться у зоні безпосередніх бойових дій, проводиться щоденна робота з пошуку безпечних та оптимально швидких шляхів доставки товарів до наших магазинів. 

- Введено мораторій на підняття роздрібних цін. Ціни на продукти харчування жорстко тримаються на довоєнному рівні. Ведеться постійна робота у цьому напрямі з постачальниками та виробниками.

- Впроваджені обмеження, щодо здійснення купівлі продуктів та товарів соціальної категорії не більше 2-х одиниць одному покупцю. Такий крок запроваджено для мінімізації створення штучного ажіотажу та дефіциту. 

- У містах з посиленими військовими діями – Київ, Харків, Суми, Миколаїв, сформовані опорні магазини, задля максимального наповнення їх продуктами харчування та товарами першої необхідності для мешканців зазначених міст. Решта магазинів у цих містах працює до повного розпродажу існуючих товарних залишків та стабілізації ситуації.

- Магазини компанії, які знаходяться на сьогодні в окупованих містах закриваються. Проводиться погодинний моніторинг, щодо можливості їх подальшої роботи у разі стабілізації ситуації.

- Відкриті підвальні приміщення в тих магазинах, в яких вони є в наявності, задля надання можливості усім громадянам сховатися в них під час повітряної тривоги. Підвальні приміщення відкриті у період роботи магазинів. 

- Впроваджена можливість для всіх громадян знімати готівку до 6 тисяч грн на касах магазинів торговельної мережі «АТБ». Готівку знімати можна з платіжної карти будь-якого банку.

- Впроваджені механізми додаткового стимулювання персоналу магазинів, водіїв транспортних засобів, працівників логістичних центрів, які знаходяться у небезпечних районах озброєного зіткнення  та виконують свою роботу у надважких  та надскладних умовах.

На сьогодні вся команда Корпорації «АТБ» працює 24/7 та спрямована на виконання свого головного завдання – забезпечення населення продуктами харчування і товарами першої необхідності.

Бережіть себе та своїх близьких!

Тримаймося разом!