Торговельна мережа «АТБ» подолала новий рубіж

За 2017 рік з’явилося 78 нових дискаунтерів

Корпорація «АТБ» продовжує стрімко розширювати свою торгівельну мережу. Напередодні нового року було відкрито вже 900-й магазин, а усього за 2017 рік з’явилося 78 нових дискаунтерів. Це дозволило створити понад 7 тис. робочих місць.

При цьому в Корпорації приділяють підвищену увагу розширенню присутності компанії в нових для неї регіонах: на Західній Україні, в Одеській області, а також у столиці. Так, з числа новостворених у 2017 році магазинів торговельної мережі «АТБ», 46 розташовані у західних областях України.

Станом на початок січня 2018 року торговельна мережа «АТБ» налічувала 917 магазинів в 237 населених пунктах 22 областей України.

Менеджмент Корпорації переслідує амбітну ціль – відкрити у поточному році ще понад 100 магазинів, й таким чином, подолати рубіж в тисячу торговельних об’єктів. Розширення торговельної мережі буде здійснюватися на підставі нової концепції магазинів – поєднання передових європейських технологій, концепцій та практик розвитку формату дискаунтера.

Корпорація «АТБ» – об’єднання великих українських підприємств, які здійснюють свою діяльність у таких сферах бізнесу, як роздрібна торгівля, управління активами, виробництво та продаж продуктів харчування, надання послуг у сфері спорту та відпочинку. На підприємствах Корпорації «АТБ» працює понад 50 тис. співробітників.