Товарообіг мережі «АТБ» за 6 місяців 2018 року виріс на 32.6%

«АТБ» продовжує утримувати лідируючі позиції серед українських ритейлерів

За перше півріччя 2018 року товарообіг торговельної мережі «АТБ» склав 48,4 млрд грн (з ПДВ), що на 32,6% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

«Частка ТОВ «АТБ-Маркет» у загальному обсязі роздрібного товарообігу підприємств роздрібної торгівлі України на 1 квартал 2018 склала 15,9%, що на 1,9% більше показників відповідного періоду минулого року і має стійку тенденцію до збільшення. Це є результатом, як загального зростання кількості торгових точок, так і експериментального оновлення формату магазинів «АТБ»».
Борис Марков, генеральний директор корпорації «АТБ»

Сьогодні торговельна мережа «АТБ» продовжує утримувати лідируючі позиції серед українських ритейлерів.

З початку 2018 року компанія відкрила 48 магазинів, з яких 21 у Західному та 12 в Південному регіонах країни. За перше півріччя створено понад 3 тисячі нових робочих місць.

У планах Корпорації «АТБ» до кінця року – введення в експлуатацію не менше 100 нових магазинів, а також редизайн 50 працюючих. Компанія націлена на активний розвиток своєї мережі в західних і південних регіонах України, а також у Києві.

Нагадаємо, що за підсумками минулого 2017-го року Корпорація «АТБ» також лідирувала за динамікою розвитку та сплатою податків. До бюджетів різних рівнів і спецфондів перераховано 6,58 млрд грн. Це найвищий результат у галузі.

Згідно з рейтингом ДФС України, компанія «АТБ-Маркет» у 2017 році зайняла 17 місце в ТОП-100 найбільших платників податків України.