Товарообіг торговельної мережі «АТБ» виріс на 23%

Показники першого півріччя 2019 року

Товарообіг торговельної мережі «АТБ» за перше півріччя 2019 року склав 59,4 млрд грн (з ПДВ), що на 23% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

«Темпи приросту товарообігу є результатом, як загального зростання кількості торгових точок, так і експериментального оновлення формату магазинів «АТБ», впровадження сучасних маркетингових технологій».
Борис Марков, генеральний директор корпорації «АТБ»

Сьогодні торговельна мережа «АТБ» продовжує утримувати лідируючі позиції серед українських ритейлерів.

З початку 2019 року компанія відкрила 35 магазинів, з яких 13 у Західному та 6 у Південному регіонах країни. Проведено реконструкцію 16 торгових об'єктів.

У планах Корпорації «АТБ» розширення і зміцнення присутності в Західному і Південному регіонах країни, продовження робіт з модернізації торгових об'єктів, впровадження нових концепцій магазинів.

Нагадаємо, що за підсумками минулого 2018-го року Корпорація «АТБ» також лідирувала за динамікою розвитку та зі сплати податків. До бюджетів різних рівнів і спецфондів було перераховано 9,4 млрд грн. Це найвищий результат у галузі.

Довідка
Корпорація «АТБ» – об'єднання великих українських компаній, що здійснюють свою діяльність у таких сферах бізнесу, як управління активами, роздрібна торгівля, виробництво і продаж продуктів харчування. До складу Корпорації входить роздрібна компанія «АТБ-Маркет», кондитерська фабрика «Квітень», м'ясна фабрика «Фаворит Плюс». Флагманом бізнесу корпорації є торговельна мережа «АТБ».

Станом на 25 липня 2018 року торговельна мережа «АТБ» налічує 1025 магазинів у 262 населених пунктах 23 областей України. 202 магазина було відкрито в оновленому дизайні.

Товарообіг мережі «АТБ» за 2018 рік склав 103,6 млрд грн. Підприємство показує найвищі темпи розвитку в Україні останні 10 років. Щодня покупки в «АТБ» роблять понад 3,5 млн українців.