У 2018 році «АТБ-Маркет» встановив рекорд товарообігу

Щодня в магазинах мережі покупки здійснюють понад 3,5 млн українців

За результатами 2018 року, товарообіг торгової мережі «АТБ» склав 103,6 млрд грн (з ПДВ), що є рекордним досягненням за всю історію Корпорації. Варто відзначити, що показники загального обсягу товарообігу 2017 року, який складав 80,2 млрд грн (з ПДВ), покращились на 22%.

Генеральний директор Корпорації «АТБ» Бориса Марков підкреслив, що темпи приросту товарообігу стабільно нарощувалися протягом усього минулого року. Разом по країні щодня в магазинах мережі здійснюють свої покупки понад 3,5 млн українців. А в цілому за минулий рік кількість клієнтів «АТБ» зросла на шосту частину. Це є результатом як зростання кількості торгових підприємств, так і експериментального оновлення формату магазину «АТБ», впровадження сучасних маркетингових технологій. На даний момент 990 наших магазинів працюють у 253 населеному пункті 22 областей України.

Компанія володіє однією з найбільших в Україні логістичних інфраструктур, в яку входять 8 мультитемпературних центрів класу А, що відповідає найвищим вимогам сучасної торгівлі. Складська інфраструктура обслуговує всі магазини торгової мережі «АТБ», цілодобово здійснюючи планування, організацію та облік руху товарних потоків. Загальний товарообіг розподільних центрів «АТБ» становить 6 тисяч тонн на добу.

Зростання загального товарообігу Корпорації зумовило збільшення на третину обсягів відрахувань до бюджетів різних рівнів і фондів, що в підсумку склало загальну суму сплат податків і зборів у 9,4 млрд грн.

Корпорація «АТБ» – об'єднання великих українських підприємств, що здійснюють свою діяльність в таких сферах бізнесу, як роздрібна торгівля, управління активами, виробництво і продаж продуктів харчування. На підприємствах Корпорації «АТБ» працює понад 60 тисяч співробітників.