У 2018 році Корпорація «АТБ» на третину збільшила суми сплати податків

Корпорація довела загальну суму відрахувань до 9,4 млрд грн

За підсумковими результатами роботи 2018 року, група компаній «АТБ» збільшила обсяги сплати податків і зборів до бюджетів різних рівнів на 30% у порівнянні з 2017 роком. Таким чином, Корпорація «АТБ» довела загальну суму відрахувань до 9,4 млрд грн, тоді як роком раніше цей показник становив 6,58 млрд грн.

Як повідомив генеральний директор Корпорації «АТБ» Борис Марков, компанія практично вдвічі збільшила темпи приросту сплати податків і зборів. Якщо у порівнянні з 2016 роком у 2017-му приріст збільшився на 17%, то у 2018-му по відношенню до 2017 року – до 30%.

За даними Державної фінансової служби, корпорація «АТБ-Маркет» вже протягом кількох років входить у ТОП-10 найбільших платників податків оптової та роздрібної торгівлі України. Це є результатом високої динаміки розвитку торгової мережі та товарообігу, який у 2018 році склав 103,6 млрд грн (з ПДВ), що на 22% більше, ніж у 2017 році. Генеральний директор Корпорації «АТБ» Борис Марков зазначив, що за 25 років своєї діяльності, компанія стала прикладом прозорої компанії, яка веде свій бізнес виключно в рамках законодавства і виплачує мільярди податкових відрахувань.

Корпорація «АТБ» – об'єднання великих українських підприємств, що здійснюють свою діяльність у таких сферах бізнесу, як роздрібна торгівля, управління активами, виробництво і продаж продуктів харчування. На підприємствах Корпорації «АТБ» працює понад 60 тисяч співробітників.