У 2018 році Корпорація «АТБ» створила 6 тисяч нових робочих місць

Чисельність колективу підприємства вже перевищила 60 тисяч чоловік

Високі темпи створення нових робочих місць Корпорація демонструє протягом багатьох років. За словами Генерального директора «АТБ-Маркет» Бориса Маркова, процес відкриття нових магазинів і реконструкції діючих вимагає підвищеної уваги до підготовки персоналу.

У 2018 році Корпорація «АТБ» відкрила 80 нових дискаунтерів, а також провела реконструкцію ще 41 магазина, що дало можливість працевлаштувати понад 6 тисяч осіб. Завдяки цьому, сьогодні чисельність колективу підприємства вже перевищила 60 тисяч чоловік. Їх навчанням і професійним розвитком займаються власні навчальні центри, діяльність яких також розширюється з кожним роком.

В умовах масштабного виїзду кваліфікованих працівників за кордон, перед національними роботодавцями виникли нові завдання. Тому одне з центральних місць у роботі Корпорації, поряд із питаннями підбору, професійного навчання, кар'єрного зростання і мотивації співробітників, займають проблеми модернізації усіх ланок виробничої кооперації, підвищення продуктивності і ефективності праці співробітників, підкреслює Борис Марков.

Корпорація «АТБ» – об'єднання великих українських підприємств, що здійснюють свою діяльність в таких сферах бізнесу, як роздрібна торгівля, управління активами, виробництво і продаж продуктів харчування. На підприємствах Корпорації «АТБ» працює понад 60 тисяч cпівробітників.