У 2019 році корпорація «АТБ» на 34 відсотки збільшила суми сплати податків

За підсумковими результатами роботи в 2019 році, група компаній «АТБ» встановила власний рекорд зі сплати податків і зборів до бюджетів різних рівнів, досягнувши позначки у 12,6 млрд грн. Як повідомив генеральний директор Корпорації «АТБ» Борис Марков, такі високі темпи нарощування бюджетних платежів компанія тримає вже кілька років поспіль.

Якщо у 2017 році загальна сума сплати підприємствами компанії податків і зборів до бюджетів різних рівнів складала 6,58 млрд грн, то у 2018 році вона дорівнювала 9,4 млрд грн, що на 30% більше за попередній рік. У 2019 році темпи приросту склали вже 34% та становили 12,6 млрд грн. Це дозволяє Корпорації «АТБ» протягом ряду років входити в ТОП-10 найбільших платників податків оптової та роздрібної торгівлі в України. 

«Фінансовий результат роботи Корпорації у 2019 році був досягнутий у непростій маркетинговій ситуації, значних курсових коливань та змін споживацького попиту. Ми задоволені отриманим результатом, який демонструє нашу відданість роботі, прозорість та законослухняність у веденні бізнесу».
Борис Марков, генеральний директор Корпорації «АТБ»

Довідка. Корпорація «АТБ» – об'єднання великих українських підприємств, що здійснюють свою діяльність у таких сферах бізнесу, як роздрібна торгівля, управління активами, виробництво і продаж продуктів харчування, надання послуг у сфері спорту та відпочинку. На підприємствах Корпорації «АТБ» працює понад 64 тис. співробітників.