У 2021 році «АТБ-Маркет» відкрив 118 нових магазинів

Корпорація «АТБ» продовжує стабільне нарощування мережі своїх торговельних об’єктів. У 2021 році було відкрито 118 нових магазинів та проведено капітальне оновлення з використанням сучасних європейських технологій 61 магазина у різних регіонах України. 

Таким чином, у порівнянні з 2020 роком загальна мережа торгових підприємств «АТБ-Маркет» збільшилась майже на 10 відсотків і наразі становить 1316 магазинів. Значно розширилася географія присутності мережі «АТБ»: наразі магазини «АТБ»  розташовані у 351 населеному пункті 24 областей України, тоді як у 2020 році  торговельна мережа Корпорації була представлена у 306 населених пунктах країни.

«Просування наших нових магазинів у західні та південні області України, у тому числі до невеликих міст та сільських громад, у поєднанні з програмою модернізації існуючих торговельних об’єктів здійснюються на основі розробленої менеджментом компанії довгострокової стратегії, яка передбачає зростання кількісних показників з одночасним впровадженням передових світових технологій, концепцій і практик розвитку формату дискаунтера, а також роботою з підбору, навчання та мотивації кадрів співробітників в умовах, що постійно змінюються. Минулий рік, який був вкрай непростим для ритейлу, не зупинив наші плани досягти поставлених завдань. Що ми й зробили». 
Борис Марков, Генеральний директор «АТБ-Маркет»

Довідка. Корпорація «АТБ» – об'єднання великих українських підприємств, що здійснюють свою діяльність у таких сферах бізнесу, як роздрібна торгівля, управління активами, виробництво і продаж продуктів харчування, надання послуг у сфері спорту та відпочинку. На підприємствах Корпорації «АТБ» працює понад 75 тис. cпівробітників.