У 2021 році кількість працюючих у Корпорації «АТБ» збільшилась до понад 75 тисяч

За минулий  рік на підприємствах Корпорації «АТБ»  було створено 5,9 тис. нових робочих місць, що майже на 10% більше за показники 2020 року. Таким чином, наразі в Корпорації працює колектив у понад 75 тис. чол., що робить її однією з найбільших працедавців в Україні. 

Переважна більшість робочих місць створена на базі 118 відкритих у 2021 році нових магазинів. У тому числі у невеликих містах та селах, що має вагоме соціальне значення та підсилює фінансову спроможність територіальних громад у непростих умовах короновірусних обмежень та інших викликів, підкреслив генеральний директор «АТБ-Маркет» Борис Марков.

У компанії вважають, що роль лідера ринку українського ритейлу зобов’язує демонструвати високі стандарти соціальної відповідальності, а нова реальність вимагає швидкого та ефективного реагування, пошуку нових, інтеграційних варіацій розв’язання існуючих сьогодні проблем на ринку праці.

«Минулий рік перевершив усі існуючі до цього виклики разом взяті: продовження короновірусної пандемії, інфляційні коливання ринків, зростання міжнародної напруженості тощо, які  позначились на економічних показниках учасників ринку, споживацьких настроях. Але ми утримали під контролем ситуацію стабільного забезпечення населення продовольством та товарами повсякденного вжитку. Це великий здобуток 75-тисячного колективу Корпорації, яким ми пишаємося». 
Борис Марков, Генеральний директор «АТБ-Маркет»

Довідка. Корпорація «АТБ» – об'єднання великих українських підприємств, що здійснюють свою діяльність у таких сферах бізнесу, як роздрібна торгівля, управління активами, виробництво і продаж продуктів харчування, надання послуг у сфері спорту та відпочинку. На підприємствах Корпорації «АТБ» працює понад 75 тис. cпівробітників.