У 2021 році Корпорація «АТБ» збільшила суми сплати податків на 23%

За підсумковими результатами роботи в 2021 році група компаній «АТБ» продовжує демонструвати високі темпи зростання сплати податків і зборів до бюджетів різних рівнів. Минулого року підприємствами Корпорації було сплачено 19,45 млрд грн, що на 23% більше показників 2020 року у 15,8 млрд грн. За останні п’ять років загальна сума податкових виплат збільшилася майже у три рази: з 6,58 млрд грн у 2017 році до 19,45 млрд грн у минулому. Корпорація «АТБ» стабільно входить у ТОП-10 найбільших платників податків  оптової та роздрібної торгівлі в України.

Зростання показників сплати податків і зборів до бюджетів різних рівнів призвело до логічного результату у збільшення як торговельної мережі, так і обсягів товарообігу. У 2021 році Корпорація відкрила 118 нових дискаунтерів та провела реконструкцію 61 магазина, досягши таким чином позначки у 1316 торговельних об’єктів, що дало можливість підняти загальний товарообіг торговельної мережі «АТБ» до 179,8 млрд грн.

«Рік, що минув, для ритейлу знову був складним та напруженим. Тут і карантинні обмеження, і непроста маркетингова ситуація, інфляційні процеси – усе це вимагало від колективу Корпорації пошуку швидких нестандартних рішень. Однак, завдяки набутому раніше досвіду та злагодженості дій персоналу Корпорації, ми склали і цей іспит. Високі показники сплати податків і зборів до бюджетів різних рівнів є свідченням  відданості роботі, прозорості та законослухняності у веденні бізнесу». 
Борис Марков, генеральний директор Корпорації «АТБ» 

Довідка. Корпорація «АТБ» – об'єднання великих українських підприємств, що здійснюють свою діяльність у таких сферах бізнесу, як роздрібна торгівля, управління активами, виробництво і продаж продуктів харчування, надання послуг у сфері спорту та відпочинку. На підприємствах Корпорації «АТБ» працює понад 75 тис. співробітників.