У 2021 році в «АТБ-Маркет» товарообіг зріс на 20%

За результатами 2021 року Корпорація «АТБ» підняла планку темпів збільшення товарообігу, який зріс на 20 відсотків. Загальний фінансовий показник склав 179,8 млрд грн (з ПДВ) проти 149,8 млрд грн у 2020 році. За останні п’ять років товарообіг Корпорації демонстрував стабільно високі темпи зростання та збільшився у понад два рази: з 80,2 млрд грн (з ПДВ) у 2017 році до 179,8 млрд грн – у минулому році. 

У Корпорації відзначають, що розвиток підприємства відбувається в надзвичайно складних умовах коливання ринків, логістичних ускладнень, інших економічних та соціальних проблем, які спричинені світовою короновірусною  кризою. Проте ефективна антистресова стратегія дала можливість подолати ці виклики. Стабільне зростання товарообігу є результатом як розширення торгової мережі компанії, так і впровадження нових технологій, вдосконалення виробничих, логістичних та  маркетингових процесів, вважають у  Корпорації.

За минулий рік компанія ввела у дію 118 нових дискаунтерів та здійснила реконструкцію 61 магазина. Таким чином, загальна торговельна мережа досягла позначки 1316 магазинів у 351 населеному пункті 25 областей України. Корпорація «АТБ» впевнено продовжує реалізацію базової стратегії розвитку й залишається лідером українського ринку ритейлу, підкреслив генеральний директор Корпорації «АТБ» Борис Марков.

Довідка. Корпорація «АТБ» – об'єднання великих українських підприємств, що здійснюють свою діяльність у таких сферах бізнесу, як роздрібна торгівля, управління активами, виробництво і продаж продуктів харчування, надання послуг у сфері спорту та відпочинку. На підприємствах Корпорації «АТБ» працює понад 75 тис. співробітників.