У першому кварталі 2019 року Корпорація «АТБ» сплатила 2,76 млрд грн податків

1.7 млрд грн сплачено до державного бюджету

За підсумковими результатами роботи у першому кварталі поточного року, підприємства групи «АТБ» сплатили податків та зборів з урахуванням митних платежів та ЄСВ на загальну суму 2,76 млрд грн, з яких до державного бюджету спрямовано 1,7 млрд грн, до місцевих бюджетів різних рівнів – 0,61 млрд грн та цільових фондів – 0,45 млрд грн. 

Податковий результат ТОВ «АТБ-Mаркет» склав 2,01 млрд грн сплачених податків та збрів, з яких до державного бюджету було перераховано 1,22 млрд грн, до місцевих бюджетів – 0,46 млрд грн, до цільових фондів – 0,33 млрд грн.

Як повідомив генеральний директор Корпорації «АТБ» Борис Марков, компанія впродовж останніх років стабільно нарощує обсяги сплати податків і зборів до бюджетів різних рівнів, що є результатом високої динаміки розвитку торгової мережі та товарообігу, який у 2018 році склав 103, 9 млрд грн (з ПДВ), що на 22% більше, ніж у 2017 році.

Корпорація «АТБ», за даними Державної фінансової служби, протягом ряду років входить у ТОП-10 найбільших платників податків оптової та роздрібної торгівлі України. У 2018 році Корпорація «АТБ» довела загальну суму відрахувань до 9,4 млрд грн, тоді як роком раніше цей показник становив 6,58 млрд грн. 

Довідка. Корпорація «АТБ» – об'єднання великих українських підприємств, що здійснюють свою діяльність у таких сферах бізнесу, як роздрібна торгівля, управління активами, виробництво і продаж продуктів харчування. На підприємствах Корпорації «АТБ» працює 64 тис. співробітників.