У рік ювілею Незалежності України Корпорація «АТБ» подарує 30 га лісу шести областям країни

У ювілейний для незалежної України рік Корпорація «АТБ» в рамках соціальних та екологічних проектів подарує 30 га лісу шести областям країни.

У рамках цієї еко-акції протягом жовтня-листопада у Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській та Миколаївській областях будуть висаджені нові ліси, а в Одеській та Івано-Франківській областях еко-ініціатива Корпорації «АТБ» буде спрямована на відновлення лісових насаджень. Усього за зазначений термін планується висадка понад 180 тисяч саджанців і сіянців дерев.

«Стратегія нашого розвитку завжди спиралася на принципах соціально-відповідального ведення бізнесу. Із самого початку своєї діяльності, а наша компанія є ровесником становлення незалежної України, ми планово та системно впроваджуємо соціальні еко-проекти, які спрямовані на підтримку та зміцнення еко-системи нашої країни. 

Сьогодні, нажаль, ми спостерігаємо в Україні катастрофічне зменшення площі зелених насаджень, лісів, які гинуть від рук «чорних» лісорубів або від стихій. Корпорація «АТБ» вирішила зробити свій посильний внесок, щоби компенсувати країні ці втрати - 30 гектарів лісу з'являться в Україні на 30-річчя Незалежності. Завдяки даній єко-ініциативі, у жовтні-листопаді українські лісництва шести областей зможуть висадити гектари нових лісів».
Борис Марков, генеральний директор Корпорації «АТБ»

Еко-ініціатива Корпорації «АТБ» зі створення 30 га лісу у тридцятий ювілейний рік Незалежності України буде реалізована спільно з Державним агентством лісових ресурсів України.

«Сьогодні еко-свідомість українців зростає у геометричній прогресії! Приємно бачити, як соціально-відповідальний бізнес долучається до збільшення лісистості нашої країни. 

Щорічно лісівники самостійно висаджують близько 200 млн дерев. У рамках ініціативи Президента «Зелена країна» маємо висадити ще більше: 1 млрд нових лісів за три роки, а за наступні 10 років збільшити площу лісів на 1 млн га. Це амбітний, але цілком реальний план. Пропонуємо всім бажаючим долучатися до цього проєкту. Майбутнє України в руках кожного з нас».
Юрій Болоховець, голова Держлісагентства України

Довідка. Корпорація «АТБ» – це об'єднання великих українських підприємств, що здійснюють свою діяльність у сфері роздрібної торгівлі, управління активами, виробництва та продажу продуктів харчування. Підприємства Корпорації «АТБ» забезпечують роботою понад 70 тис. співробітників.