У торговельній мережі «АТБ» реалізований сервіс Apple Pay

Торговельна мережа «АТБ» продовжує утримувати лідерські позиції серед українських ритейлерів

Із 17 травня сервіс Apple Pay став доступний усім покупцям торговельної мережі «АТБ». Тепер вони можуть розрахуватися на касі одним дотиком свого iPhone. Біля каси необхідно просто розблокувати смартфон і піднести його до будь-якого терміналу оплати. Для налаштування сервісу потрібно скористатися вбудованим додатком «Wallet», попередньо додавши дані своєї банківської карти.

«Як показує досвід європейського ритейлу, впровадження передових технологій, концепцій та практик – новий тренд у розвитку дискаунтера. Поряд з такими європейськими лідерами, як Lidl та Aldi, Корпорація «АТБ» розглядає цей напрямок в якості провідного у своїй інвестиційній діяльності».
Борис Марков, генеральний директор корпорації«АТБ»

Реалізація сервісу Apple Pay в магазинах торговельної мережі «АТБ» є черговим кроком ритейлера в рамках стратегії діджиталізації і поліпшення рівня купівельного сервісу. Відзначимо, що раніше компанією «АТБ-Маркет» вже була впроваджена можливість для покупців розраховуватися мобільним телефоном під керуванням Android з підтримкою NFC.

На сьогодні торговельна мережа «АТБ» продовжує утримувати лідерські позиції серед українських ритейлерів.

Нагадаємо, що за підсумками минулого 2017 року, Корпорація «АТБ» лідирувала по динаміці розвитку і сплаті податків. До бюджетів різних рівнів і спецфондів було перераховано 6,58 млрд грн. Це найвищий результат у галузі.

Корпорація «АТБ» стабільно займає топові позиції в рейтингу національних компаній, що створюють найбільшу кількість робочих місць. У 2017 році на підприємствах групи компаній «АТБ» було створено понад 7 тис. нових робочих місць.

Довідка

Корпорація «АТБ» – об'єднання великих українських компаній, що здійснюють свою діяльність у таких сферах бізнесу, як управління активами, роздрібна торгівля, виробництво і продаж продуктів харчування, надання послуг у сфері спорту та відпочинку. До складу корпорації входить роздрібна компанія «АТБ-Маркет», кондитерська фабрика «Квітень», м'ясна фабрика «Фаворит Плюс», спортивний комплекс «Схід». Флагманом бізнесу Корпорації є торговельна мережа «АТБ».

Станом на 17 травня 2018 року торговельна мережа «АТБ» налічує 951 магазин у 246 населених пунктах 22 областей України

Товарообіг мережі «АТБ» за 2017 рік склав 80,2 млрд грн.

Підприємство показує найвищі темпи розвитку в Україні останні 10 років.

Щодня покупки в «АТБ» здійснюють понад 3 млн українців.