У торговельній мережі "АТБ" реалізований сервіс Apple Pay

З 17 травня сервіс Apple Pay став доступний всім покупцям торгової мережі «АТБ» і тепер вони можуть розрахуватися на касі одним дотиком свого Apple iPhone. Біля каси необхідно просто розблокувати смартфон і піднести його до будь-якого терміналу оплати. Для налаштування сервісу потрібно скористатися вбудованим додатком «Wallet», попередньо додавши дані своїх банківських карт.

«Як показує досвід європейського ритейлу, впровадження передових технологій, концепцій та практик - новий тренд у розвитку формату дискаунтер. Поряд з такими європейськими лідерами, як Lidl, Aldi, корпорація «АТБ» розглядає цей напрямок в якості провідного у своїй інвестиційній діяльності»- зазначає Борис Марков, генеральний директор корпорації« АТБ ».

Реалізація сервісу Apple Pay в магазинах торговельної мережі «АТБ» –  є черговим кроком ритейлера в рамках стратегії діджіталізаціі і поліпшення рівня купівельного сервісу. Відзначимо, що раніше компанією «АТБ-Маркет» вже була впроваджена можливість для покупців розрахуватися мобільним телефоном під керуванням Андроїд з підтримкою NFC.

На сьогодні торговельна мережа «АТБ» продовжує утримувати лідерські позиції серед українських рітейлерів.

Нагадаємо, що за підсумками минулого 2017 року корпорація «АТБ» лідирувала по динаміці розвитку і по сплаті податків. До бюджетів різних рівнів і спецфондів було перераховано 6,58 млрд. грн. Це найвищий результат в галузі.

Корпорація «АТБ» стабільно займає топові позиції в рейтингу національних компаній, що створюють найбільшу кількість робочих місць. У 2017 році на підприємствах групи компаній «АТБ» було створено понад 7 тис. нових робочих місць.

Довідка

Корпорація «АТБ» - об'єднання великих українських компаній, що здійснюють свою діяльність в таких сферах бізнесу, як управління активами, роздрібна торгівля, виробництво і продаж продуктів харчування, надання послуг в сфері спорту та відпочинку. До складу корпорації входить роздрібна компанія «АТБ-маркет», кондитерська фабрика «Квітень», м'ясна фабрика «Фаворит Плюс», спортивний комплекс «Схід». Флагманом бізнесу корпорації є торговельна мережа «АТБ».

Станом на 17 травня 2018 року торговельна мережа «АТБ» налічує 951 магазин в 246 населеному пункті 22 області України

Товарообіг мережі «АТБ» за 2017 р. склав 80,2 млрд. грн.

Підприємство показує найвищі темпи розвитку в Україні останні 10 років.

Щодня покупки в «АТБ» роблять понад 3 млн. українців.