В Запоріжжі відкрито експерементальний магазин "ATБ-Express"

В Запоріжжі відкрито експерементальний магазин "АТБ-Express"

Компанія «АТБ-Маркет» відкрила в м. Запоріжжя (вул. Ладозька, 26) магазин у новій концепції - «АТБ-Express».

Дана концепція розроблена для міських спальних районів. Магазин на вул. Ладозький, 26 - є свого роду експериментальним майданчиком, на якому тестуються нові для компанії торгові рішення та сервіси.

 У «АТБ-Express» встановлено холодильне та морозильне обладнання останнього покоління, новітня система освітлення, утеплення, опалення і рекуперації енергії.

Для підвищення комфорту і рівня сервісу для покупців в експериментальному магазині організовані відділи «Свіжа випічка», «Свіже м'ясо», відділ «Розливне пиво». Значно розширено асортимент зелені та салатів у відділі «Овочі та фрукти».

Тестування експериментального магазину «АТБ-Express» буде проходити до кінця 2018 року. Після якісного і кількісного аналізу всіх показників діяльності торговельної точки, компанією буде прийнято рішення про впровадження нової концепції в існуючу практику розвитку торговельної мережі «АТБ».

На сьогодні торговельна мережа «АТБ» продовжує утримувати лідируючі позиції серед українських ритейлерів.

З початку 2018 року компанією було відкрито 48 магазинів, з яких 21 в Західному, 12 в Південному регіонах країни. За перше півріччя було створено понад 3 тис. нових робочих місць.

Товарообіг торговельної мережі «АТБ» за перше півріччя 2018 р. склав 48,4 млрд. грн. (з ПДВ), що на 32,6% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними Державної фіскальної служби України, компанія «АТБ-Маркет» є лідером ТОП-10 найбільших платників податків оптової та роздрібної торгівлі за 6 місяців 2018 року. Компанією було сплачено до бюджету 3,2 млрд. грн., що на 1,2 млрд. грн. або на 57,9% більше аналогічного періоду минулого року.

Нагадаємо, що за підсумками 2017 року корпорація «АТБ» також лідирувала за динамікою розвитку та зі сплати податків. До бюджетів різних рівнів і спецфондів було перераховано 6,58 млрд. грн. Це найвищий результат у галузі.